Osobní horoskop

Cena: 2200,00 CZK
Osobní horoskop je detailní rozbor životního horoskopu zrozence, všech jeho talentů, slabších míst, ale i všech oblastí života. Ve 4 hodinách Vám připravím, prostuduji a namluvím a zpracuji Váš horoskop. Dozvíte se jaké typy lidí, milenců, nadřízených, kolegů a přátel budete potkávat. Jaké osudové události Vás čekají. K čemu budete mít sklony. Vaši finanční celoživotní situaci, oblasti, odkud můžete mít příjmy, ale i oblasti a typy lidí, kteří Vás o finance mohou připravovat. Poznáte co Vám půjde lehce, v jaké oblasti budete muset vyvinou více energie. Oblasti Vašeho zdraví a možných oslabených orgánů. Zde se správnou prevencí můžete vyhnout mnoha nemocem, nebo je zmírnit. Jaké typy milenců a milenek, manželů a manželek budete přitahovat, typy dětí, kolegů a přátel, které Vás čekají a mnoho dalšího... Prostě celoživotní horoskop se vším všudy, včetně nahrávky na dárkovém CD, Astrologických skript a vytištěného horoskopu vše ve složce A4. Vhodný dárek k narozeninám, k výročí, nebo jen pro větší sebepoznání a harmoničtější život. Můj horoskop.

Výhled na partnera - kdy přijde ten pravý ?

Cena: 2900,00 CZK
TENTO 3 LETÝ VÝHLED OBSAHUJE 3 LETÝ KALENDÁŘ A NAHRÁVKU NA VŠE, CO VÁS BĚHEM NÁSLEDUJÍCÍCH LET ČEKÁ! Dozvíte se období úspěchů pracovních, finančních, období zdravotních omezení, období zvýšené plodnosti, období kdy jsou větší šance uspět, ale i období neúspěchů či větších finančních vydání či finanční stagnace atd. Stále nemáte vhodného partnera? Jste v lásce nespokojeni, a ptáte se, kdy přijde konečně ten pravý, spolehlivý muž či žena? Toto téma často s klientkami i klienty řeším. Během 5 hodin Vám nachystám, podtrhám, nastuduji, namluvím a zpracuji Váš 3 letý výhled. Nachystám Vám 3 letý kalendář výhled nejen na partnerství, ale i na ostatní oblasti života, a vše Vám i namluvím na CD. Můj horoskop.

Roční horoskop

Cena: 2400,00 CZK
V ročním horoskopu během 4 hodin Vám zpracuji jak přehledný kalendář s poznámkami, tak Vám celý Roční horoskop se všemi horoskopy srozumitelně namluvím na CD. Budete tak připraveni na každou oblast Vašeho života, a budete vědět, jaké energie Vás během následujícího roku čekají. Dozvíte se oblast financí, lásky, profese, své kariéry a úspěchu, oblasti svého zdraví, partnerství a mnohé další. Být dobře informován znamená být dobře připraven. Můj horoskop.

Partnerský horoskop

Cena: 2500,00 CZK
Partnerský horoskop je detailní rozbor vztahu a všech jeho oblastí. V 6-7 hodinách Vám připravím, prostuduji, namluvím a zpracuji Váš Partnerský horoskop. Partnerský horoskop obsahuje 4 horoskopy: - stručný Osobní horoskop jednoho partnera a jeho dispozice k partnerství - stručný Osobní horoskop druhého partnera a jeho dispozice k partnerství - Partnerský horoskop velmi podrobně - z obou pohledů partnerů - Kompozitní horoskop - aneb jak to funguje či bude fungovat uvnitř vztahu. Celý horoskop namluven na Dárkovém CD s vytištěnými Osobními a Partnerskými horoskopy, s jednoduchými Astrologickými skripty, vše ve složce A4. Můj horoskop.

Výhled na otěhotnění na 3 roky

Cena: 3300,00 CZK
Výhled na otěhotnění vycházející z astrologicky ověřených údajů posledních století několika astrologickými technikami. Zde je Astrologický výzkum dále, a má delší praxi než výzkum klasické medicíny v oblasti plodnosti. Prostuduji Vám během celého dne (8 až 12 hodin studia a výpočtů) Váš osobní horoskop a celé následující 3 roky a najdu Vám období zvýšené plodnosti. Pak i spočítám konkrétní termíny v těchto 3 letech na početí. Celodenní, někdy i dvoudenní práce, 8 až 12 hodin. Získáte 2 kalendáře, nahrávku na CD a astrologická skripta. - vytištěný a barevně podtrhaný kalendář Superplanet - kalendář s tabulkou spočítaných konkrétních termínů - vše srozumitelně nahráno na CD, rozbor horoskopu z hlediska plodnosti, rozbor následujících 3 let, rozbor i ostatních oblastí ve výhledu, - jednoduchá astrologická skripta - vytištěný horoskop, takzvaný RADIX. V případě zájmu i odkazy na cvičení zvyšující plodnost, bylinky a doplňky výživy, vyzkoušené desítkami žen, kterým lékaři nedávali šanci, a které pak počaly zdravé dítě. Rovnou se můžete podívat na mé stránky, kde máte přehled doplňků výživy a cvičení podporující plodnost na JAK OTĚHOTNĚT www.jak-otehotnet.com nebo www.jakotehotnet.info Můj horoskop.